Urządzanie kawalerki

Poprzez urządzanie własnego mieszkania w pewien sposób wyrażamy również siebie, dlatego tak ważne są dla nas zarówno meble, jak i kolor ścian, a samo wyposażanie naszego lokum jest też wielkim wydarzeniem w życiu każdego niezależnie od tego czy urządza dom o powierzchni dwustu metrów kwadratowych czy dziesięć razy mniejszą kawalerkę. W brew pozorom umeblowanie tego drugiego jest o wiele trudniejsze niż pierwszego.

Kawalerka o powierzchni trzydziestu sześciu metrów kwadratowych może być nie lada wyzwaniem nie tylko dla zwykłych ludzi, ale także dla wprawionych dekoratorów. Ważne bowiem jest, aby wnętrze wyposażyć w taki sposób, aby go nie przepełnić, a jednocześnie zmieścić dużo rzeczy właściciela. Stąd pomysł na inteligentne meble do kawalerek. Pojemne szafy, które nie zajmują dużo miejsca oraz stoły, które dosłownie można złożyć lub schować pod kuchenny blat. Podobnie jest z częścią sypialną i łóżkami.

Coraz częściej łóżka wychodzące tak jakby ze ściany, gdzie są ukryte pośród innych mebli takich jak witryny czy półki można znaleźć właśnie w kawalerkach. Jest to wzorowane na styl amerykański. Innym rozwiązaniem może być antresola w mieszkaniach o wysokich ścianach. Można na niej urządzić właśnie sypialnię lub drugi pokój. Wszystko zależny od jej wielkości, ale nie zależnie od tego zawsze bezie ona budziła wielki podziw naszych gosci.

Dodaj komentarz